مدیران

مدیران

توسط بهمن شمشیرساز

تجربه و دانش

مدیران پرساتک جوانانی با انگیزه و با دانش وسیع در زمینه های مختلف شبکه و امنیت بوده و درکنار آن بیش از ۱۵ سال تجربه مشاوره، نظارت و مدیریت در صنعت فناوری اطلاعات را با خود همراه دارند.

بهمن شمشیرساز، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره، تا کنون مدیر فناوری اطلاعات چندین شرکت معتبر، مشاور شبکه و امنیت سازمان ها مختلف دولتی و خصوصی و همچنی طراح ۳ سرویس دهنده اینترنت در استان البرز است و بیش از ۱۵ سال است در این حوزه فعالیت مستمر دارد.

مجتبی دهقانی، عضو هیات مدیره و مدیر دپارتمان راهکارهای سازمانی، بیش از ۸ سال سابقه فعالیت در حوزه امنیت شبکه و سیسکو دارد، مشاور امنیت شبکه سازمان های مختلف دولتی و خصوصی می باشد.

آرمین رحیمی، مدیر دپارتمان مایکروسافت، مشاور و مدرس مایکروسافت، در سازمان ها و شرکت ها بزرگ و بسیار بزرگ پروژه های مختلف و بزرگی را با موفقیت پیاده سازی و اجرا نموده است.

اسفندیار شمشیرساز، مدیر دپارتمان دیتاسنتر و پسیو، طراحی و اجرای چندین دیتاسنتر مختلف در استان های البرز و تهران را در رزومه خویش دارد، از طراحی شبکه دیتاسنتر تا معماری بنای ساختمان دیتاسنتر را به خوبی می شناسد و تجربه سال های گذشته او در این مجموعه باعث هم افزایی بسیار خوبی با کل مجموعه شده است.

بهمن شمشیرساز

بهمن شمشیرساز

مدیرعامل

+۹۸ ۲۶ ۳۲۷۰۱۹۵۶
shamshirsaz@porsatech.ir

مجتبی دهقانی

مجتبی دهقانی

مدر دپارتمان راهکارهای سازمانی

+۹۸ ۲۶ ۳۲۷۰۱۹۵۶
dehghani@porstech.ir

مهسا حقایقی

مهسا حقایقی

مدیر مالی

+۹۸ ۲۶ ۳۲۷۰۱۹۵۶
haghayehi@porsatech.ir

اسفندیار شمشیرساز

اسفندیار شمشیرساز

مدیر پروژه های پسیو و دیتاسنتر

+۹۸ ۲۶ ۳۲۷۰۱۹۵۶
e.shamshirsaz@porsatech.ir