ما چه کار میکنیم؟

ما چه کار میکنیم؟

توسط بهمن شمشیرساز

ما چه کار میکنیم؟

پرساتک ارائه دهنده خدمات اکتیو و پسیو شبکه های کامپیوتری در حوزه های پیاده سازی سیستم های مایکروسافت، سیسکو، میکروتیک، سیستم های تلفنی تحت شبکه، مجازی سازی و همچنین طراحی و اجرای دیتاسنتر و کابل کشی می باشد.

پرساتک به صورت رایگان به شما مشاوره می دهد تا بهترین و مناسب ترین راهکارها را برای پیشبرد کسب و کارتان انتخاب کنید.

پرساتک تولیدکننده سخت افزار و نرم افزار شبکه و رایانه ای است. برای شروع پرساتک نرم افزار پرساشیلد را در سال ۱۳۹۴ تولید و در اختیار مشتریان خود قرار داد، بعد از استقبال از این نرم افزار، پرساتک پرسااسپات را که یک هات اسپات بومی است به بازار عرضه کرد و بلافاصله با توجه به نیاز بازار دست به تولید اکانتینگ اینترنت زد، در آخرین اقدام پرساتک با تولید یک تجمیع کننده پهنای باند اینترنت بر مبنای میکروتیک آخرین محصول خود را در سال ۱۳۹۶ به بازار معرفی نموده است.

پرساتک کمک میکنید هزینه های شما کاهش و سرعت رشد شما افزایش یابد.

درباره پرساتک و فعالیت های تخصصی

تولید محصول تجمیع کننده پهنای باند اینترنت ۱۳۹۶

تیم تولید شرکت پرساتک ، در راستای افزایش پهنای باند اینترنت سازمان ها و همینطور ایجاد حالت افزونگی (Redundancy) و قابلیت اعتماد و High Availability بین چند لینک اینترنت یک مشتری که میتواند از ISPهای متعددی تهیه شده باشد محصول جدید تجمیع کننده پهنای باند اینترنت با نام پرسا بالانس نموده است.

این محصول سخت افزار / نرم افزاری که برای میکروتیک تهیه شده است قادر است چندین پهنای باند اینترنت از چندین ISP مختلف را با هم تجمیع نموده و در اختیار مشتری قرار دهد، از طرفی اگر یکی از پهنای باندهای شرکت کننده در این پروتکل به هر دلیل دچار قطعی شود، اینترنت شما قطع نمیشود و فقط سرعت همان لینک از مجموع سرعت شما کسر میگردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تولید نرم افزار پرساتینگ ۱۳۹۵

تیم تولید شرکت پرساتک ، در سال ۱۳۹۵ اقدام به تولید نرم افزار اکانتینگ (حسابداری) اینترنت برای اینترنت تحت شبکه داخلی (ادارات و سازمان ها) کرد و نام آن را پرساتینگ گذاشت. پرساتینگ بسیار ساده و کاربردی است و برای ارائه سرویس اینترنت و اعمال محدودیت های مختلف زمانی و ترافیکی روی کاربران شبکه داخلی و همینطور با قابلیت گزارش گیری دقیق استفاده کاربران می باشد.

نسخه ای از این نرم افزار جهت فروش اینترنت نیز در دست تولید می باشد که به زودی ارائه خواهد شد.

تولید نرم افزار پرسا اسپات ۱۳۹۵

تیم تولید شرکت پرساتک ، در راستای توسعه کسب و کار مشتریان با هدف ایجاد راهکارهایی جهت تبلیغات و رضایتمندی مشتریان، یک محصول نرم افزاری هات اسپات با نام پرسا اسپات تولید نمود.

تولید نرم افزار پرسا شیلد ۱۳۹۴

تیم تولید شرکت پرساتک ، در راستای کمک به کسب و کارهای کوچک اقدام به تولید نرم افزار فایروالی ارزان قیمت و بسیار کاربردی با ادغام با میکروتیک نموده که می تواند با قدرت بسیار بالا جلوی نفوذ و هک را گرفته و از نشر اطلاعات شما جلوگیری نماید. پرساتک نام این محصول را پرسا شیلد گذاشت.

بهمن شمشیرساز

بهمن شمشیرساز
مدیرعامل و رئیس هیات مدیره

تلفن: ۰۹۱۲۰۲۵۷۵۶۷
ایمیل: info@porsatech.ir

درباره پرساتک

پرساتک با هدف ارائه خدمات و محصولات شبکه، زیرساخت و امنیت شبکه توسط تعدادی از متخصصین و مدیران حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تاسیس شد.

هدف ما کمک به رشد هرچه سریعتر کسب و کارها با استفاده از راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات است. در دنیای امروز هیچ کاری بدون بهرمندی از فناوری اطلاعات پیش نمیرود. کسب و کارهایی که هنوز به صورت سنتی به کار خود ادامه می دهند محکوم به فنا هستند و برای نجات خود باید فناوری اطلاعات را جدی بگیرند.

از تجارت تا بوم گردی و توریست، از صنایع بزرگ تا صنایع دستی، از رستوران های بزرگ و زنجیره ای تا کافه های خیابانی، امروز با کمک فناوری اطلاعات مشتریان خود را جذب و یا خدمات خود را ارائه می کنند.

فناوری اطلاعات می تواند شما را به مشتریان بالقوه بشناساند و آنان را به مشتریان بالفعل تبدیل کند. این فناوری همچنین می تواند سرعت رشد کسب و کار شما را به طرز شگفت انگیزی افزایش دهد.

هدف ما در پرساتک همین است، کمک به شما برای رشد کسب و کارتان از طریق فناوری اطلاعات.

درباره ما و خدمات ما بیشتر بدانید

دیدگاه مدیرعامل و موسس شرکت نسبت به کسب و کار مشتریان.
بهمن شمشیرساز
ارزش های ما در پرساتک اعتماد مشتریانمان، تعهد ما به مشتریان، همراهی همیشگی با آنان و تلاش در جهت رشد و رونق کسب و کار مشتریانمان بوده و متعهدیم راهکارهایی برای افزایش سرعت رشد و پیشرفت آنان فراهم کنیم.
امضا بهمن شمشیر ساز