خدمات ما

خدمات ما

توسط بهمن شمشیرساز

کسب و کار خود را رونق دهید!

ما در پرساتک تلاش می کنیم با ارائه خدمات فناوری اطلاعات، به رونق کسب و کار شما کمک کنیم و به رشد آن شتاب دهیم.

پرساتک سبد کاملی از خدمات شبکه و امنیت شبکه و فناوری اطلاعات و ارتباطات را ارائه می کند، خدمات متنوع ما شامل مشاوره، طراحی و اجرای پسیو و دیتاسنتر، طراحی و اجرای زیرساخت شبکه، طراحی، اجرا و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری مبتنی بر راهکارهای مایکروسافت، سیسکو، میکروتیک و مجازی سازی و تولید و توسعه نرم افزار و فروش سخت افزار می باشد.

بیش از ۱۵ سال تجربه پشتیبانی و نگهداری شبکه های سازمان های کوچک و بزرگ، تجربه بسیار مفیدی برای حفظ اعتماد و اطمینان مشتریانمان فراهم کرده است.

بیشتر بدانید

مجازی سازی سرور

کاهش حداقل ۵۰% هزینه های سخت افزاری سرورها و تجهیزات و بهروری کامل از سخت افزار تهیه شده در سازمان تنها با راهکارهای مجازی سازی سرورها امکان پذیر است.

بیشتر بدانید

بیش از ۵ سال تجربه کار بر روی سرویس های وویپ و توسعه آن و اجرا و پشتیبانی ده ها پروژه وویپ طی این سال ها ما را هر روز بیش از پیش در این زمینه توانمندتر کرده است.

بیشتر بدانید

طراحی دیتاسنتر

تیم دیتاسنتر ما با دشتن متخصصین متعدد در تمامی زمینه های مورد نیاز مانند پسیو، مهندسی معماری، برق و … کلیه نیازهای طراحی و اجرای یک دیتاسنتر را برطرف میکند.

بیشتر بدانید

مجازی سازی دسکتاپ

جالب است بدانید مجازی سازی دسکتاپ برای تنها حدود ۲۵ کامپیوتر در سازمان شما، به کاهش هزینه های برق مصرفی به میزان سالیانه ۱۰ تا ۱۲ میلیون تومان منجر خواهد شد.

بیشتر بدانید

مشاوره

لطفاً پیش از اتخاذ هر تصمیمی مبنی بر اجرای یک پروژه فناوری اطلاعات یا خرید تجهیزات و خدمات با کارشناسان خبره ما به صورت رایگان مشاوره نمایید.

بیشتر بدانید