از زبان مشتریان

از زبان مشتریان

توسط بهمن شمشیرساز

مشتریان ما درباره پرساتک چه می گویند؟

تعدادی از مشتریان ما، تجربیات خود از کا با ما را با شما به اشتراک گذاشته اند. بی شک ما رضایت مشتریان خود را بزرگترین سرمایه می دانیم و می کوشیم روز به روز بر این سرمایه بیافزاییم.

تلاش تیم های مختلف پشتیبانی و اجرای پروژه های شبکه در گروه پرساتک همواره جلب رضایت مشتریان به بهترین نحو ممکن بوده است.

وحید پرنیان – مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات بیمارستان فوق تخصصی نوردیدگان

استاد بزرگ و برادر ارجمند جناب آقای بهمن شمشیرساز

با احترام ضمن آرزوی توفیق و سلامتی روز افزون برای جنابعالی و همکاران محترمتان بدینوسیله از همکاری و مساعدت‎های شما عزیز بزرگوار با کلینیک نوردیدگان کمال تشکر و قدردانی را به عمل آورده و سلامتی شما و همکاران گرامیتان را از خداوند متعال مسالت می‌نمایم.
مدیر فناوری و اطلاعات بیمارستان چشم پزشکی نوردیدگان
وحید پرنیان

مشتریان پرساتک
مشتریان پرساتک
مشتریان پرساتک

بیش از  ۴ سال است که از خدمات مشاوره و پشتیبانی شبکه و سیستم های گروه پرساتک بهرمند هستیم و از این همکاری بسیار راضی و خوشنودیم. به امید موفقیت روز افزون برای شرکت محترم پرساتک و آقای مهندس شمشیرساز مدیرعامل محترم شرکت.

امیر قهرمانی – هولدینگ اکسین

مشتریان پرساتک

جناب آقای شمشیرساز عزیز ضمن سپاس از تمامی تلاش‌ها و زحمات جنابعالی در ایجاد بسترها و زمینه های مساعد جهت تعالی و بروزسازی نرم‌افزاری و تجهیزات رایانه ای این مجموعه بسیار مسرورم که شرکت پرساتک به مدیریت شما عزیز ثبت و شروع بکار نموده است و امیدوارم در سایه رحمت خداوندگار بی همتا مجموعه بتواند همچون گذشته از تجربیات ٬ دانش٬ پشتکار و توان جنابعالی بهره مند گردد .
با امید موفقیت یا حق

کامران صحت – مسئول فناوری اطلاعات فرمانداری فردیس

مهندس بیات – مسئول محترم فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه تربیت مدرس (پردیس حکیم فردوسی و پردیس امیرکبیر)

در چندین مرحله از مشاوره و نظارت تیم پرساتک در اجرای پروژه های سازمان استفاده کردیم که موجب پیشبرد عالی و بدون نقص پروژه های سازمان شده است. لذا رضایتمندی خود را از مشاوره آن شرکت محترم اعلام میدارم.

فرید نوری – سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان البرز

مشتریان پرساتک

تماس های مشتریان ما مهمترین راه برای افزایش رضایتمندی مشتریان ماست، پیاده سازی راهکار تلفن های تحت شبکه و پشتیبانی دائمی شرکت پرساتک باعث حفظ این ارزش در کسب و کار ما شده است.

علیرضا رجبی – اینترنت خورشیدنت

مشتریان پرساتک

با تشکر فراوان از ارائه خدمات عالی، بی نظیر و مسئولانه شما، از همکاری با تیم پرساتک بسیار خرسندیم و امیدواریم این کیفیت و خدمات سالیان طولانی ادامه داشته باشد.

وحید معین – بهکات (بهسازان کاوش تهران)